layer1-background


layer1-background


layer1-background


layer1-background


layer1-background


layer1-background


layer1-background

Robotik Cerrahinin


Konfor ve Avantajlarını Sağlığın Başkentinde Yaşayın!Güncel Haberler

 • Dünya Hipertansiyon Günü

  devamı
 • Linak Tabanlı Radyocerrahi-Radyoterapi Uygulamaları-2 (Kafa Dışı Uygulamalar) Radyasyon Onkolojisi Kliniği

  devamı
 • Linak Tabanlı Radyocerrahi-Radyoterapi Uygulamaları-1 (Kafa içi Uygulamalar) Radyasyon Onkolojisi Kliniği

  devamı
 • İleri Evre Prostat Kanseri Toplantısı

  devamı
 • 3. Uluslararası Koru Gebelik Doğum Lohusalık Kongresi

  devamı
 • Dünyada Bir İlk

  Koru Hastaneleri Üroloji Anabilim Dalı Bölüm Başkanı Prof. Dr. Hasan Biri’nin

  devamı
 • GÜÇLÜ ANNELER İÇİN STK- KAMU DAYANIŞMASI

  Ankara Haymana’lı Anneler, Doğasında Doğum Derneği tarafından Yüksek İhtisas Üniversitesi, Koru Hastaneleri,

  devamı
 • 3-9 KASIM ORGAN BAĞIŞI HAFTASI

  Görev yapamayacak derecede hasar gören organların yerine canlı veya kadavradan (ölüden) alınan organın konularak tedavi edilmesi işlemine organ nakli denilmektedir. Organ nakli deneyimli transplant cerrahları ve klinisyenlerin yönetiminde yapılıp, takip edilir.

  devamı
 • Üniversite öğrencileri İŞKUR’la buluştu

  devamı
 • ZERDEÇAL MUCİZESİ

  Sağlığa çok yönlü faydaları bulunan ve vücudun koruyucu kalkanı olan besinlerden biri zerdeçaldır.

  devamı
 • BEYİN CERRAHİSİNDE GAMMA KNIFE DÖNEMİ

  Beyin damar hastalıkları (anteriovenoz malformasyonlar)Dünya Sağlık Örgütü’nün verilerine göre ölüm nedenleri arasında kalp damar hastalıkları ve kanserden sonra 3.sırada.

  devamı
 • AIESEC VE ANGİKAD GENÇLİK ZİRVESİNDE BULUŞTU

  devamı

Sizden Gelenler

 • Tarık BAŞAL

  Göz Bölüm Dr Feyza Hocama Göstermiş oldugu ilgi ve alakadan dolayi teşekkür ederim.

  devamı
 • Ayse Peksoy

  Plastik cerrahi bolumundeki doktor Asuman Birgul e hastalarina insani yaklasimi ilgisi alakasi ve derin bilgilerini paylastigi icin cok tesekkkur ediyorum

  devamı
 • Merve Erdoğ Özgür

  Hastanenizde Dr Devrim Özbek tatafından aldığım teşhis - tedavi sebebi ve süreciyle ilgili olarak kendisinin nezdinde kurumunuza teşekkürlerimi iletmek isterim. Başkent üniversitesinde çalışan bir Uzm. Dr. Olarak kendi hastanemden önce hastanenizi tercih etme sebebim olcaktır kendileri.

  devamı
 • Gamze Uluşan Ballı

  Merhaba, 13.05.2019 Pazartesi günü Çukurambar hastanenizde Endoskopi ve kolonoskopi yaptırdım. Başta sekreterlikte Hande Hanım a son derece ılımlı, güler yüzlü ve yardımsever tavırları ile beni çok rahatlattığı ve her konuda yardımcı ve yol gösterici olduğu için daha sonra güleryüzlü ve anlayışlı oldukları için hemşirelere ve tabi ki doktorum Özgür Harmancı'ya çok korktuğum bu süreci sorunsuz ve stressiz atlatmamı sağladıkları için sizin aracılığınızla teşekkür etmek istiyorum.

  devamı
 • Bekir MARAŞLI

  Ftr katında tedavi gördüm,Dünya tatlısı Kıymet hoca'ya,Ayşegül hanım'a ve Soner bey'e özellikle teşekkür ediyorum,Allah gönüllerine göre versin,hastahane'nin bana göre en uyumlu ekibi...

  devamı
 • Salih Yılmaz PhD

  19 Nisan 2019 tarihinde Hastanenizde (Nükleer Tıp) yaptırdığım tetkik sırasında, personelinizden bana yardımcı olan, mesleğini severek yerine getiren, hasta ilişkilerinde son derece başarılı gördüğüm Sn. Zeynep Odabaşı'na çok teşekkür ederim. Salih Yılmaz PhD,

  devamı
 • Dilek Çorsuz

  Op. Dr. Çiğdem Demirel Güler'e insani ilişkilerinden ve empati kurabilmesinden dolayı çok teşekkür ederim. Çok memnun kaldım. İyi ki böyle başarılı ve değerli doktorlarımız var.

  devamı
 • Akın Akbulut

  El bileğimin kırılması sonucunda Ankara Çukurambar Koru Hastanesinde Mustafa Anter hocama ameliyat oldum. Mustafa hocamın muayenelerdeki yakın ilgisi ve nezaketi için çok teşekkür ederim. Sağolsun hocamın başarılı operasyonu sonucunda fizik tedaviye başladım. Fizik tedavi bölümündeki fizyoterapist arkadaşların samimi, yakın ve içten davranışları beni gerçekten çok etkiledi. Mesleklerini sadece iş olarak görmeyen ve insan odaklı yaklaşımları bu satırları yazmama vesile oldu. Hastalarla sanki aile bireylerinin birer ferdi gibi yakından ilgilenmeleri, sorunlarını çözmek ve iyileşme süreçlerine katkı sağlamak için ellerinden geleni yapmaları, hastaların motivasyonlarını arttırmak için çabaları bence kesinlikle taktir edilmesi gereken hususlar. Hastanelerimizde bu prensiple çalışan arkadaşlara çok çok ihtiyaç olduğunu düşünüyorum. Aslında sosyal hayatın her alanında ihtiyaç var da. Özellikle fizyoterapistim Ayşegül Hanım’a işi konusundaki başarısı ve insani yaklaşımlarından dolayı çok çok teşekkür ederim. Ayşegül hanım ile beraber oradaki fizyoterapist Soner beyi ve diğer arkadaşları, samimi ve içten davranışları, çabaları, hastalara yaklaşımlarından dolayı tebrik ediyor. Bu genç pırıl pırıl arkadaşların meslek hayatlarındaki başarılarının devamın diliyorum. Bence Çukurambar Koru Hastanesi böyle personelleri olduğu için çok şanslı

  devamı
 • gamze sevici

  Özel Koru Ankara Hastanesi; Bölüm sekreterlerinizden Ceren ÇOTA'nın göstermiş olduğu güleryüz ve ilgilisi, özverili çalışmasından dolayı tesekkür etmek istedim.İyi çalışmalar.

  devamı
 • ŞULE ANIL SONKAYA

  Yerlere göklere sığmayan kudretini, hiçbir dille vasfedilemeyen yüceliğini benim kızımın minicik bedeninde gösteren Allah'ımıza sonsuz şükürler olsun.Hamd da, şükür de yalnız Ona,övgü de minnet de en çok yine O'nadır. Bize lutfettiği sebeplere sarılmak ve teşekkür etmek de üzerimize bir borçtur. Teşekkürlerin en büyüğü tabiki de Kadın Hastalıkları-Doğum ve Riskli gebelik uzmanı PROF.DR.AYDAN BİRİ hocama...Kendisine çaresizlik içinde mucizevi bir şekilde ulaşabildiğimiz günden beri bizim için yaptıklarının asla bir karşılığı olamaz...Bize sadece mükemmel bir doktor olmakla kalmadı, halden anlayan bir dost, fedakar bir anne oldu.Yollarımızın kendisine çıktığı güne şükürler olsun... Koru Hastanesinde kaldığım bir ay boyunca yakın takipte bulunan ve babacan yaklaşımıyla bize destek olan Hematoloji uzmanı PROF.DR.AKIN UYSAL hocama, Kızımın doğduğu andan itibaren teslim alıp, bütün tıbbi bakım ve tedavisinin sorumluluğunu mükemmelce gerçekleştiren ve 82 gün sonra sağlıkla kızımızı bize teslim eden Yenidoğan Yoğun Bakım sorumlusu PROF.DR.DİDEM ARMANGİL hocama, DR.ELÇİN CEBİYEV e, Ve tabi ki Yenidoğan yoğun bakımın tüm hemşirelerine sonsuz teşekkürler...Kızıma çiçek gibi bakan,ağladımda beni teselli eden,güç veren, 82 gündür sadece kızımın değil benim de kahrımı çeken hemşirelerin hakkı ödenmez. Aylardan beri Koru Hastanesi evimiz, ekiptekiler de ailemiz oldu.Bir kış günü çetin bir ayazda, çaresizlik içinde kıvranarak girdiğimiz Koru'dan bir bahar sabahı şükürle ve sevinçle ayrıldık. Sabrımızı şükre çeviren ve karşımıza bu güzel ekibi çıkaran Rabbimize şükürler olsun.

  devamı