Sizden Gelenler

.
 • Elif Akıska

  Benim canım Aydan hocam! En duygusal zamanımda ellerimden tutup, bana sarılmanızı ve tüm psikologları kıskandıracak nitelikteki sevgi ve umut dolu konuşmalarını asla unutamam. Hayatımın en mutlu dönemlerinden biriydi hamilelik dönemim. Sizin tecrübelerinizden, bilginizden, ilginizden çok şey öğrendim. Sizi daha ilk görüşte çok sevdim. Benim ve bebeğimle ilgili herşeyin çok sıkı ve düzenli bir şekilde takip edildiği bir aile ortamıydı bana sunduğunuz. Muayenehanede veya hastanede gibi değil, evde, en yakın aile bireylerinden biriyle konuşuyormuş hissindeydim yanınızda

  devamı
 • Serpil YOLCU

  Aydan Hocamızın gözetiminde bir kızım oldu. Kendisini ve ekibini tanıdığım için çok şanslı hissediyorum. Allah hamile olup doğum yapacak tüm kadınlarımızı kurtarsın ve Aydan hocamla doğum yapma şansını nasip etsin. Ayrıca Meral Hanıma, Ayşegül Hemşireye vede Emektar ablamıza çok teşekkür ederim. Hepinizle tanışmak benim için bir mutluluktu.

  devamı
 • GÖKHAN AKKOÇ

  13.04.2017 tarihinde Sincan Koru Hastahanesinde fistül ameliyatı oldum.Baştan şunu söylemeliyim ki doktorum Yr.Doç.İsmail BİRİ gerçekten eli öpülesi bir doktor.Gerek hastaya yaklaşımı gerek güler yüzü gerekse ilgisi 10 numara bir doktor.Konuşmasıyla hastayı rahatlatan pozitif bir insan.Keşke bütün hastahanelerde böyle doktorlar olsa.İnsan eminim tedavi olmadan iyileşebilir.Bütün arkadaşlarım ve yakınlarıma vede soran herkese tereddütsüz hocamı tavsiye edeceğimden emin olabilirsiniz.Baştan hocam Sn.İsmail BİRİ doktoruma daha sonra verdiğiniz hizmetlerden dolayı hastahaneniz ve personelinize sonsuz teşekkür ederim.

  devamı
 • fatih ÜNAL

  MERHABALAR OĞLUM MUHAMMED ALİ 1 AYLIK İKEN İLK AMELİYATINI 2. AYINDA İSE İKİNCİ AMELİYATINI OLDU ( Hidronefroz ) BAŞTA YUSUF KİBAR,HULUSİ KOÇAK HOCALARIMIZ VE 11. KAT ÇALIŞANLARI (TÜMÜ) EKİBİNE İLGİ VE ALAKALARINDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.OĞLUM MUHAMMED ALİ SAĞLIĞINA ÖNCE ALLAH SONRA YUSUF BEY VE HULUSİ BEY HOCALARIMIZ SAYESİNDE KAVUŞMUŞTUR. KORU HASTANESİ VE EKİBİNE SAYGILARIMI SUNAR BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.

  devamı
 • Defne Hande Aydın

  Babam Oktay Arslan Çukurambar Koru Hastanesinde 14 Şubat-22 Şubat tarihleri arasında 7.kat 710 nolu odada yattı. Babamın ameliyatını yapan Doç Dr. Ertan Aydın hocam pazar günü dahil her gün günde en az 2 kere gelerek , ameliyat sonrası da ilgi alaka ve güleryüzünü eksik etmedi.7. Katta , 9 gün boyunca sonsuz ilgi, alaka ve güler yüzle hizmet veren kendimizi emin ellerde ve güvende hissetmemizi sağlayan başta tüm ekibi harika bir şekilde yöneten ve organize eden Ayfer Karaman hemşire olmak üzere, Esra Budak, Meltem Erdal, Tuğba Karakoç, Özlem Koca, Cansu Utkan, İsmet Toprak Seda Ejder hemşirelerimize sonsuz teşekkürü borç bilirim. Kat görevlimiz Emine Hanım dahil tüm iletişimde olduğumuz personel aile sıcaklığı ve sevgisi ile yaklaştı. Bizim için zor olan süreci kolaylaştıran herkese sonsuz teşekkürler.

  devamı