Sizden Gelenler

.
 • Mehbup Ediz

  Hastanenizdeki tüm hizmetlerden çok memnun kaldım.Özellikle hemşireleriniz ve Hemşire Yağmur hnm 'a çok teşekkür ediyorum. İlginiz, alakanız çok iyiydi. Mutluluğumuza ve hüznümüze ortak olduğunuz için ayrıca teşekkür ederim.12/10/2017 tarihinde taburcu olduk.

  devamı
 • Yasemin Öztürk

  13.10.2017 tarihinde hastaneniz Kadın Doğum bölümünden taburcu oldum. Tüm Hizmetlerden memnun kaldım. Ebe ve doktorlar gayet güzel ilgilendiler beni evimde gibi hissettirdiler. Teşekkür ederim.

  devamı
 • Didem Taşolar

  12.10.2017 tarihinde hastaneniz Kadın Doğum bölümünden taburcu oldum. Destekleriniz, güler yüzünüz verdiğiniz tüm hizmetleriniz için teşekürler.

  devamı
 • 15-16 /09/2017 tarihinde hastanede kaldığımız süre boyunca emeği geçen tüm ekibe teşekkür ederiz. Beklentilerimiz tam anlamıyla karşılandı.İyi çalışmalar...

  devamı
 • Rabia YILDIRIM

  11.10.2017 tarihinde hastaneniz Kadın Doğum bölümünden taburcu oldum. Tüm Hizmetlerden gerçekten memnun olarak taburcu oluyoruz. Emeği geçen herkese çok teşekürler. Asansörlerle ilgili sıkıntı var, gerekli önlemler alınabilir.

  devamı
 • Fatma Öz Sanat

  16/09/2017 tarihinde 1204 no'lu odada kaldık. Ekip tümüyle güler yüzlü ve kendini tanıtarak hizmet verdi. Sorduğumuz sorulara yeterli cevap aldık. Tüm taburculuk sürecimizle ilgili bilgilendirildik.Bebek benyosu, alt bakımı, göbek bakımı ve emzirme eğitimi ili ilgili tv.den video izledik.Teşekkür ederim.

  devamı
 • Özlem Ünver

  11.10.2017 tarihinde hastaneniz Kadın Doğum bölümünden taburcu oldum. Tüm Hizmetlerden memnun kaldım. İlginize Teşekürler

  devamı
 • Mesajınız İletilmiştir

  10.10.2017 tarihinde hastaneniz Kadın Doğum bölümünden taburcu oldum. Sezaryenda Eşimin ameliyathaneye alınmaması dışında, Tüm Hizmetlerden memnun kaldım. Doktorum Zahide Küçük ve Hemşire/Ebelere teşekkür ederim.

  devamı
 • Nesrin Koç

  10.10.2017 tarihinde hastaneniz Kadın Doğum bölümünden taburcu oldum. Tüm Hizmetlerden memnun kaldım. Doktor Hemşire ve idari çalışanlardan çok memnun kaldık. Yemekler konusunda daha titiz davranılması, aynı yemeklerin üstüste verilmemesini öneririz.

  devamı
 • Neriman Öksüz Ayar

  Personeli ve doktorları ile iyi ve profesyonel çalışan bir hastane .Tavsiye ederim. Doktorumuz Ahmet Özek oldukça ilgili ve alakalıydı. 21/09/2017 tarihinde 1028 nolu odada kaldık. Teşekkür ederim.

  devamı
 • Özge Ergüden

  Aydan Hoca denilince aklima gelen ilk kelime Güven..9 aylik serüvenim hocamin sayesinde huzur ve mutlulukla gecti.Bu sürecte gösterdigi ilgi ve alaka icin hocama cok tesekkür ediyorum.Ayrica Koru Hastanesinin hemsirelerinin güleryüzlü ve itinali yaklasimlari ve cocuk doktoru Hafsa Ucur hocamin ilgi ve alakasindan cok cok memnun kaldik.Sözün kisasi Koru Hastanesinde kendimizi evimizde gibi hissettik.Emegi gecen herkese cok tesekkür ediyoruz.

  devamı
 • Sibel Habiloglu mutlu

  Dr mehmet firat mutlu harika bir doktor tarif bile edemicem kadar iyi bir doktor sıcak guler yuzlu guven hissi veriyor ancak dr bey ne kadar mukemmel ise hastane hemsireleri bi o kadar berbat dogum sonrasi tavir devlet hastanesindekiler gibi bi dovmedikleri kaldi

  devamı
 • Gökçe Özyar Zerman

  17.09.2017 tarihinde 13 .kat 1305 nolu odada normal doğumla bebeğimi dünyaya getirdim.Hastanenizin sunduğu hizmet ve önerilere teşekkür ederim. Bebeğimizin bakımı ,rutin kotrollerinde hastanenizi tercih edeceğiz.Ayrıca ebe ve hemşireler çok yardımcı oldukları için özellikle teşekkür ederiz.Hemşire Vildan hanıma ayrıca teşekkür ederiz.

  devamı
 • Tülay Ada

  17.09.2017 tarihinde bebeğimi normal doğumla 13 .kat kadın doğum servisinde dünyaya getirdim. Bu süreçte hemşirelik hizmelerinden doktor ve ebelerden ve kat sekreterinden oldukça memenunu kaldık.beklentilerimi tam olarak karşılandı.Teşekkür ederim.

  devamı
 • FATMA PINAR TÜRKER

  13.09.2017 Tarihinde 1205 nolu odada sezaryen doğumum sonrası beklentilerim tümüyle karşılanmıştır. Özellikle Özgül Kalkır hanıma çok teşekkür ederim. Onun sayesinde ilk bebeğimi emzirmiştim. İkinci bebeğimde de çok destek oldu.

  devamı
 • SEDA KAYA

  12.9.2017 tarihinde hastaneniz kadın doğum bölümünde yattığım süre içinde beklentilerim tam olarak karşılanmıştır.

  devamı
 • ESRANUR HAKLI

  11.9.2017 tarhinde 12 kat 1204 nolu odada sezaryen doğumum sonrası bebeğim ve benim için hemşirelik hizmetleri, beklentilerimi tam olarak karşılamıştır. Yatış öncesi oda yeterince temiz değildi.

  devamı
 • ümit kurt

  On numara bir Hastane Süper bi kadroya sahipsiniz Lösemi teşhisi konulan ve geçen hafta Hastanenizde ilik nakli olan kız kardeşim göstermiş olduğunuz yoğun ilgiyi ve memnuniyeti anlata anlata bitiremedi ve bende abisi olarak bugün bende hastanenizi ziyarete geldim. Çünkü okadar çok güzel anlatıyordu ki o güzelliği yerinde görmek istedim ve gördümde. Hayran bile kaldım benlede çok ilgilenildi hoşuma gitti ve size güvenim arttı. Çünkü kardeşim emin ellerde. İlik naklini gerçekleştiren Doktorumuz Prof.Dr Aynur Uğur Bilgin hocamızlada görüşme sağladım. Çok sıcak kanlı mütevazi ve kibar bi insan allah razı ondan ona ne kadar teşekkür etsem azdır. En iyi şekilde ağırlayıp tebessümle karşıladı beni sonrada en iyi şekilde uğurladı hasta olan kardeşimlede çok ilgilendi hakkı zor ödenebilecek ni doktor. Başta Prof.Dr Aynur Uğur Bilgin olmak üzere tüm çalışan personelinize çok çok teşekkür ediyorum. İyiki varsınız.

  devamı
 • HAKAN BİRCAN

  oğlum kaanı Sayın prf.dr.Yusuf KİBAR hocaya hipospadias ameliyatı yaptırdım. çok memmun kaldık çocuklarınızı güvenle emanet edebileceğiniz doktor başka adres aramayın nokta atışı yapın hocama çok teşekkür ederim saygılarımla.

  devamı
 • Seyhan GÜLBEK

  Kızım doğduğunda baygın ve hareketsizdi hatta onu görünce ölü doğdu zannettim. UZM.DR HAKAN TEKGÜÇ tam zamanında oradaydı ve zamanında müdahalesi sayesinde şuan evlat sevgisi yaşıyorum iyi ki varsın hocam

  devamı
 • Elif Akıska

  Benim canım Aydan hocam! En duygusal zamanımda ellerimden tutup, bana sarılmanızı ve tüm psikologları kıskandıracak nitelikteki sevgi ve umut dolu konuşmalarını asla unutamam. Hayatımın en mutlu dönemlerinden biriydi hamilelik dönemim. Sizin tecrübelerinizden, bilginizden, ilginizden çok şey öğrendim. Sizi daha ilk görüşte çok sevdim. Benim ve bebeğimle ilgili herşeyin çok sıkı ve düzenli bir şekilde takip edildiği bir aile ortamıydı bana sunduğunuz. Muayenehanede veya hastanede gibi değil, evde, en yakın aile bireylerinden biriyle konuşuyormuş hissindeydim yanınızda

  devamı
 • Serpil YOLCU

  Aydan Hocamızın gözetiminde bir kızım oldu. Kendisini ve ekibini tanıdığım için çok şanslı hissediyorum. Allah hamile olup doğum yapacak tüm kadınlarımızı kurtarsın ve Aydan hocamla doğum yapma şansını nasip etsin. Ayrıca Meral Hanıma, Ayşegül Hemşireye vede Emektar ablamıza çok teşekkür ederim. Hepinizle tanışmak benim için bir mutluluktu.

  devamı
 • GÖKHAN AKKOÇ

  13.04.2017 tarihinde Sincan Koru Hastahanesinde fistül ameliyatı oldum.Baştan şunu söylemeliyim ki doktorum Yr.Doç.İsmail BİRİ gerçekten eli öpülesi bir doktor.Gerek hastaya yaklaşımı gerek güler yüzü gerekse ilgisi 10 numara bir doktor.Konuşmasıyla hastayı rahatlatan pozitif bir insan.Keşke bütün hastahanelerde böyle doktorlar olsa.İnsan eminim tedavi olmadan iyileşebilir.Bütün arkadaşlarım ve yakınlarıma vede soran herkese tereddütsüz hocamı tavsiye edeceğimden emin olabilirsiniz.Baştan hocam Sn.İsmail BİRİ doktoruma daha sonra verdiğiniz hizmetlerden dolayı hastahaneniz ve personelinize sonsuz teşekkür ederim.

  devamı
 • fatih ÜNAL

  MERHABALAR OĞLUM MUHAMMED ALİ 1 AYLIK İKEN İLK AMELİYATINI 2. AYINDA İSE İKİNCİ AMELİYATINI OLDU ( Hidronefroz ) BAŞTA YUSUF KİBAR,HULUSİ KOÇAK HOCALARIMIZ VE 11. KAT ÇALIŞANLARI (TÜMÜ) EKİBİNE İLGİ VE ALAKALARINDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.OĞLUM MUHAMMED ALİ SAĞLIĞINA ÖNCE ALLAH SONRA YUSUF BEY VE HULUSİ BEY HOCALARIMIZ SAYESİNDE KAVUŞMUŞTUR. KORU HASTANESİ VE EKİBİNE SAYGILARIMI SUNAR BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.

  devamı
 • Defne Hande Aydın

  Babam Oktay Arslan Çukurambar Koru Hastanesinde 14 Şubat-22 Şubat tarihleri arasında 7.kat 710 nolu odada yattı. Babamın ameliyatını yapan Doç Dr. Ertan Aydın hocam pazar günü dahil her gün günde en az 2 kere gelerek , ameliyat sonrası da ilgi alaka ve güleryüzünü eksik etmedi.7. Katta , 9 gün boyunca sonsuz ilgi, alaka ve güler yüzle hizmet veren kendimizi emin ellerde ve güvende hissetmemizi sağlayan başta tüm ekibi harika bir şekilde yöneten ve organize eden Ayfer Karaman hemşire olmak üzere, Esra Budak, Meltem Erdal, Tuğba Karakoç, Özlem Koca, Cansu Utkan, İsmet Toprak Seda Ejder hemşirelerimize sonsuz teşekkürü borç bilirim. Kat görevlimiz Emine Hanım dahil tüm iletişimde olduğumuz personel aile sıcaklığı ve sevgisi ile yaklaştı. Bizim için zor olan süreci kolaylaştıran herkese sonsuz teşekkürler.

  devamı